fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda

Madalyon Psikiyatri Merkezi, Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU önderliğinde, 2005 yılında Ankara’da kurulmuş, aynı yıl T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak, Türkiye’nin ilk Psikiyatri Merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Psikiyatri alanında sunulan hizmetlerinin, her kesimden danışana kolayca ulaşabilmesini hedefleyen Madalyon Psikiyatri Merkezi; psikiyatriyi hastanenin soğuk atmosferinden çıkararak, danışanlarına sıcak ve konforlu bir ortam içerisinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Ankara ve İstanbul’da, yılda 200.000 danışana hizmet veren Madalyon Psikiyatri Merkezi, her geçen gün gelişen, mesleğinde başarılarıyla isim yapmış ruh sağlığı profesyonellerini bir araya getiren, Türkiye’nin en büyük ve kurumsal psikiyatri merkezidir.

Madalyon Kurumsal Eğitim Hizmetleri A.Ş'de Madalyon Psikiyatri Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan ve önerilen seminer ve eğitim içeriklerini gerek hizmet içi gerekse iş hayatı bileşenleri (mavi yaka, beyaz yaka, yönetici, iş veren, uzman vb.) ile paylaşmak üzere kurulmuştur. Madalyon Akademi, Madalyon Kurumsal Eğitim Hizmetleri A.Ş'nin mesleki eğitimlerini tanıtan bir ürünü olarak hizmet vermektedir.