fbpx

Eğitim

Lambadaki Cin- Psikologlardan İç Motivasyon Sırları

Eğitmen Psk. Ali TURAN
Eğitim Süresi 1,5 saat
Kontenjan 14
Yer Online Eğitim
Sertifika Katılım Belgesi
Tür Açık Eğitim
Eğitim İçeriği

Motivasyon tavsiyeleri çoğu zaman işe yaramaz. Başkalarına ait hikayeleri kendimiz için uygulamaya çalışır ancak başarılı olamadıkça yine kendimizi suçlarız. “Plan yapın, hedef koyun, harekete geçin” gibi spot cümleler sizi sadece o an için hareketlendirir, fakat devamını getirmek zordur. Adım atmak, sokağa çıkmak, işe gitmek, yemek yapmak, yenilik yapmak, yaratıcı olmak, raporu tamamlamak, hedef tutturmak, cesaret etmek… Bazen ne kadar da zordur.

Motivasyon neden düşer? Çok basit olduğu söylenen motivasyon teknikleri neden sizin işinize yaramaz? Kendinizi harekete geçirmek ve en önemlisi kendinizi gerçekleştirmek için ne yapmanız gerekir? Sizi gerçekten ne motive ediyor?

Araştırmalar, dışarıdan gelen motivasyon kaynaklarının kısa süreli etki ettiğini göstermektedir. Motivasyonu dışarıda aramak yerine, içinize dönerek ruhunuzun sandıklarını biraz karıştırmak yeterli olabilir. Biz size dış beklentilerden özgürleşmeyi öneriyoruz. Lambanızdaki cini çıkarabilmeniz için sizi psikologlarımızla buluşmaya bekliyoruz.

Kimler Katılmalı;

  • İlgi duyan herkes eğitimimize katılabilir

Eğitim Takvimi;

  • 15 Ocak 2022, Saat: 16.00 – 17.30 Cumartesi

Eğitim Konumu;

  • Online Eğitim

Eğitim Ücreti;

  • 100 TL (KDV Dahil)

Eğitim Koordinatörü;

  • Özgür Alan
  • 03124666616

Online Kredi Kartı veya Havale ile ödeme İçin Madalyon Kurumsal Sitemizi Ziyaret Ediniz.

Lambadaki Cin- Psikologlardan İç Motivasyon Sırları

Eğitmen
Psk. Ali Turan
Psikolog
Lisans:  Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakultesi, İngilizce Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans: Yakın Doğu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji Anabilim Dalı, Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.