fbpx

Eğitim

Duygusal Zekanızı Geliştirerek Yetenelerinizin Farkında Olun

100 TLKaydol!
Eğitmen Psk. Suna ALPASLAN
Eğitim Süresi 1,5 Saat
Kontenjan 14
Yer ONLINE EĞİTİM
Sertifika Katılım Belgesi
Tür Açık Eğitim
Eğitim İçeriği

Duygusal Zekanızı Geliştirerek Yeteneklerinizin Farkında Olun

Duygusal zekâ, tüm deneyim ve birikimlerin bilgeliğe dönüşmesini sağlayan kabiliyet alanımızdır. Analitik zekâmızın anlam kazanması için yol gösterici olan “Duygusal Zekâ”, etkili bir lider, iyi bir yönetici, mutlu bir insan, sevilen bir dost olmak için her yaşta geliştirilmeye açık en mütevazı destekleyicimizdir.

Zor durumlarla karşılaşmamak için sorunlardan kaçınmak değil, stratejiler geliştirmek gerekir. Duygusal zekâsı gelişmiş kişiler, yaşamlarında karşılaştıkları sorunlarla baş etmede hayranlık verici yollardan geçerler. Dürtülerine sahip çıkabilir, yüksek motivasyonlu kalabilir, hedeflere ulaşmak için doğru yolları seçebilirler. En önemlisi de ilişkilerde uyumlu ve etkilidirler.

Fiziksel güç kazanmak için fiziksel antrenman yapmak gerektiği gibi, bu eğitimde de duygusal zekâmızı geliştirmek için izleyebileceğimiz bilişsel ve duygusal antrenman programımızı oluşturuyoruz.

Kimler Katılmalı;

  • İlgi duyan herkes eğitimimize katılabilir

Eğitim Takvimi;

  • 21 Aralık 2021, Saat: 19.00 – 20.30 Salı

Eğitim Konumu;

  • ONLINE EĞİTİM

Eğitim Ücreti;

  • 100 TL

Eğitim Koordinatörü;

Özgür Alan
03124666616

Eğitmen
Psk. Suna Alpaslan
Psikolog
Üniversite: Boğaziçi Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans: Yıldız Teknik Üniversitesi, SBE, İnsan Kaynakları Yönetimi Doktora: Ege Üniversitesi, SBE, İşletme Doktora Programı (devam ediyor)

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.