Madalyon Kurumsal – Psikoloji Odaklı Eğitim Merkezi 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Gününde Kurumsal Ruh Sağlığı Zirvesine Ev Sahipliği Yapacak!

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Kurumsal Ruh Sağlığı Zirvesi’nin ana sponsoru Madalyon Kurumsal Eğitim Hizmetleri A.Ş. oldu. Zirveye KURSAD (Kurumsal Ruh Sağlığı Derneği)  üyeleri destek veriyor. Organizasyonu  Etkin Kampüs üstleniyor. 1. Kurumsal Ruh Sağlığı Zirvesi 9-10 Ekim 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.  10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı gününde farkındalık yaratmak amacıyla gelenekselleştirilecek.

Zirveye davet amacıyla hazırlanan çağrı metni ile tüm kurumların zirvede buluşması hedefleniyor.

“10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı gününde “Kurumsal Ruh Sağlığı Zirvesi’nde” buluşuyoruz.

Madalyon Psikoloji Odaklı Eğitim Merkezi ev sahipliğinde ve Kurumsal Ruh Sağlığı Derneği üyelerinin destekleriyle hazırlanan bu online zirve programında, sektöre emek veren akademisyen, eğitimci, psikolog, psikiyatrist, insan kaynakları uzmanları gibi farklı mesleklerden gelen uzmanlar konuyu derinlemesine ele alacaklar.

Zirve boyunca katılımcılardan toplanacak bilgi ve görüşlerle zirve sonunda 2021 yılı raporunu hazırlayacak ve sizlerle paylaşacağız. Toplanan bu veriler ışığında önümüzdeki yıllarda hem kurumsal ruh sağlığına önem veren kuruluşlara yol gösterecek bilgi birikiminin oluşmasına destek vermeyi, hem de en iyi uygulamaların belirlenmesi ve tanıtılması ile tüm kuruluşlara ilham sağlamayı hedefliyoruz.

Ruh sağlığının önemini keşfetmek ve kurumsal yaşamda farkındalık sağlamak isteyen herkesi Türkiye’de bir ilk olan 9- 10 Ekim 2021 Kurumsal Ruh Sağlığı Zirvesi’ne bekliyoruz.”

Konuşmacıların kim olacağı ise merak konusu. Sizler için konuşmacı ve etkinlik akış planını paylaşıyoruz.

Konuşma Akış Planı İçin Tıklayınız. (https://kurumsalruhsagligizirvesi.com/)

Neden bu zirveye katılmalısınız?

Bugüne kadar hep kişisel gelişimleri, bireysel ruh sağlığını konuştuk ve tartıştık. Oysa ki günümüzün büyük bölümü işyerlerimizde geçiyor ve bizler kendi ruh sağlığımız ile kurumlarımızın ruh sağlığını oluşturuyoruz. Bu zirve ile, gerek çalışanlar gerekse yönetenler olarak kurumsal ruh sağlığımızın da teşhis edilebilir, tedavi edilebilir olduğunu öğrenmeyi,  farkındalık kazanmayı, diğer kurumlardan ve konuşmacılardan psikoloji temelli uygulamaları ve uygulanmış stratejileri dinlemeyi,  kazandığımız farkındalık ile kurumumuza yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

Öğrenci olarak bu zirveye katılmanız halinde, kurumların ruh sağlığına bakış açısını öğrenebilir ve çalışma prensipleri hakkında fikir edinme şansı yakalayabilirsiniz.

Zirvede öne çıkan isimler arasında  Madalyon Psikiyatri Merkezi kurucusu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Dr. Alp Karaosmanoğlu, Hande Cesur Akın, Yasemin Akkozak Akbey, Merve Ermemiş Orman, Suna Alpaslan, Özgür Güneri, Jülide Kesken, Mustafa İskifoğlu, Ekin Özaksoy, Ulaş Işık, Nil Ateşoğlu, Hakan Ateş, Pınar Tınaz ve PERYÖN’den Ceren Ertem moderatörlüğünde bir oturum yer almaktadır.

9-10 Ekimde sizinle zirvede buluşalım!